Предыдущий слайд
Следующий слайд
Slider

Новости

Благоустрій території ТРЦ «Ультрамаркет»

Благоустрій території ТРЦ «Ультрамаркет» Протягом серпня-листопада 2022 року компанією Артбуд Холдинг були виконані роботи з благоустрою території ТРЦ «Ультрамаркет», за адресою вул Глибочицька, 44.

Подробнее

Благоустрій території ЖК «Метрополіс

Будівельна компанія «АРТБУД ХОЛДИНГ» розпочала благоустрій території ЖК «Метрополіс В кінці жовтня 2020 року, компанія АРТБУД ХОЛДИНГ почала виконувати роботи по благоустрою  ЖК Метрополіс — житловий комплекс комфорт-класу, який зводиться по вул. Академіка Заболотного, 1.

Подробнее

«АРТБУД ХОЛДИНГ» перемогла в тендері по благоустрою ЖК «МЕТРОПОЛІС» та ЖК «PARK LAKE CITY»

УКРАЇНСЬКА БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «АРТБУД ХОЛДИНГ» ПЕРЕМОГЛА В ТЕНДЕРІ ТА СТАЛА ПІДРЯДНИКОМ ПО БЛАГОУСТРОЮ НОВИХ ЖИТЛОВИХ КОМПЛЕКСІВ: ЖК «МЕТРОПОЛІС» та ЖК «PARK LAKE CITY» ЗАБУДОВНИКОМ ЯКИХ Є ГРУПА КОМПАНІЙ DIM (DEVELOPMENT INVESTMENT MANAGEMENT)

Подробнее

«АРТБУД ХОЛДИНГ» підписала договір на поставку модульних острівців безпеки

Компанія «АРТБУД ХОЛДИНГ» підписала договір на поставку модульних острівців безпеки з КП ШЕУ Оболонського району В Оболонському районі столиці на вулицях Зої Гайдай, Маршала Малиновського, Героїв Дніпра та Йорданській влаштували чотири нових острівців безпеки для пішоходів.

Подробнее

Благоустрій Park Lake City виходить на новий етап.

Компанія «АРТБУД ХОЛДИНГ» повідомляє, що благоустрій Park Lake City виходить на новий етап. Park Lake City — це житловий комплекс у форматі клубної нерухомості. Комплекс з 20 будинків малої поверховості об’єднує територія навколо невеликої водойми в центрі площею 3.8 гектар.

Подробнее

Українська будівельна компанія «АРТБУД ХОЛДИНГ» та Польська компанія Geyer & Hosaja Sp. z o.o. підписали контракт

Українська будівельна компанія «АРТБУД ХОЛДИНГ» та Польська компанія Geyer & Hosaja Sp. z o.o. підписали контракт на спільну реалізацію резинових виробів з каучуку.

Подробнее

Обратный звонок