Предыдущий слайд
Следующий слайд
Slider

Засоби організації дорожнього руху


Засоби організації дорожнього руху. Зателефонуйте та отримайте консультацію

Технічні засоби організації дорожнього руху знаки, лежачі поліцейські, відбійники тощо — використовуються з метою забезпечення необхідного рівня безпеки всіх учасників дорожнього руху та регулювання дорожньо-транспортного потоку.

засоби організації дорожнього руху, лежачі поліцейські київ, острівки безпеки київ, дорожна продукція. средства организации дорожного движения, лежачие полицейские киев, островки безопасности киев, дорожная продукция

 

В організації дорожнього руху безпека є головним пріоритетом, тому ми використовуємо лише якісні матеріали провідних виробників Європи.

Наші партнери
Van Berde – польський виробник засобів організації дорожнього руху. Це група компаній, що виробляє товари з перероблених гумових матеріалів та ПВХ, домінуючою групою товарів є елементи безпеки дорожнього руху.

Geyer & Hosaja – польська сімейна компанія, один з найбільших виробників гумотехнічних виробів в Центральній Європі, партнер та постачальник світових компаній та корпорацій. Компанія виробляє: елементи безпеки дорожнього руху, гумові суміші, відновлені шини, гранули спортивні килимки та інше.

лежачі поліцейські, відбійники, остівки безпеки, засоби організації дорожнього руху, дорожні знаки
Ми раді запропонувати нашим замовникам та партнерам європейську продукцію відмінної якості, що дозволяє провести облаштування дорожньої інфраструктури згідно європейських стандартів. Вся продукція має сертифікат якості, стійка до механічних пошкоджень та впливу хімічних речовин, зберігає зовнішній вигляд та властивості протягом багатьох років.

Асортимент продукції включає всі необхідні товари щоб забезпечити впорядкований та безпечний дорожній рух як на дорогах загального користування, так і на приватних об’єктах, парковках, території супермаркетів та торгівельних центрів.

  • дорожні знаки та основа для дорожніх знаків
  • лежачі поліцейські та інші елементи примусового зниження швидкості
  • паркувальне обладнання: бар’єри, стовпчики, відбійники, блокатори, конуси
  • дорожні аксесуари: сигнальні та попереджувальні лампи, тимчасові світлофори, тимчасова сигналізація та світлові хвилі, світлодіодні знаки, дорожні дзеркала

Окрім продажу продукції наша компанія пропонує послуги монтажу, а також комплексні рішення з благоустрою територій, асфальтування, організації дорожнього руху та дорожньої безпеки.

Нижче в галереї ви можете ознайомитися з основними видами продукції, а для отримання консультації, підбору продукції для рішення ваших задач звертайтесь за телефоном 068-240-87-21

 

Галерея зразків продукції

Замовити дзвінок