Предыдущий слайд
Следующий слайд
Slider

Меблі Loft


Меблі Loft Київ. Зателефонуйте та отримайте консультацію

Меблі в стилі LOFT

Стиль Loft в інтер’єрі впізнають з першого погляду – великий вільний простір, високі стелі, панорамні вікна, контрастні кольори, трошки брутальності та особливі меблі. Все це – ідеальне поєднання стилю та смаку, краси та практичності.

Меблі loft київ, виробництво меблі в стилі loft, дизайн loft, стільці, столи, офісні меблі loft, стелаж loft. Меблі лофт під замовлення

Меблі Loft – важливий елемент дизайну, наповнює та підкреслює простір, створює настрій та забезпечує зручність у користуванні. Вони виготовляються з металу та деревини, у широкому діапазоні кольорів, що підійдуть для світлих або темних інтер’єрів. Меблі в стилі Loft – це все що може вам знадобитися в робочому кабінету, вітальні, на кухні або в спальні. Причому незважаючи на зовнішню брутальність меблі лофт можуть бути зручними та практичними, дарувати комфорт, допомагати розслабитися та відновити сили.

До каталогу меблів лофт входять: стільці, столи, кухонні меблі, стелажі, дивани та ліжка, шафи та комоди, полиці для взуття, офісні меблі та кабінети.

Для замовлення вам треба мати креслення, ескіз, фото або просто ідею. Ми виготовляємо як стандартні моделі, так і будь-які авторські дизайнерські рішення.
Виготовлення меблів Loft відбувається в мінімальні терміни, а у випадку наявності товару на складі термін виконання замовлення становить 1-2 дні.

Для отримання консультації телефонуйте 068-240-87-21

Галерея виробів

 

Замовити дзвінок