Предыдущий слайд
Следующий слайд
Slider

Шумопоглинаючі паркани


Шумопоглинаючі паркани. Зателефонуйте та отримайте консультацію

Якщо ви бажаєте створити комфорт та затишок на власній ділянці, захистити себе від джерел шуму – ми можемо запропонувати вам ефективне та естетичне унікальне рішення.

Шумопоглинаючі паркани

шумопоглинаючі паркани, захисні паркани, високий паркан від шуму, звукопоглинаючий паркан, шумопоглощающие заборы, защитные заборы, высокие заборы от шума, звукопоглощающие заборы

Панелі з яких виготовляються такі паркани містять шумопоглинаючий матеріал всередині та перфорований лист ззовні. Звукова хвиля проникає всередину панелі та поглинається наповнювачем, таким чином забезпечується більш ефективне поглинання шуму. Витота паркану повинна перекривати лінію між найвищими точками джерела шуму (напр. вантажного автотранспорту) та об’єкту (даху будинку).

Шумопоглинаючі паркани забезпечують значний захист від шуму автомобільного, залізничного транспорту, сусідів, будівельної техніки, розважальних центрів тощо

Зовнішній вигляд та кольорова гама можуть бути різноманітними, що дозволяє використовувати такі паркани з будинками та ділянками будь-якого стилю та архітектури, а також офісними та промисловими будівлями. Також цей тип парканів є дуже надійним та чудово виконує функцію захисту від проникнення.

Шумопоглинаючі паркани – сучасна та ефективна технологія, дозволяє знизити рівень шуму до незначного та безпечного, створити комфортний простір незалежно від зовнішніх обставин.

Для консультації та прорахунку вартості звертайтесь за телефоном 068-240-87-21

Замовити дзвінок