Предыдущий слайд
Следующий слайд
Slider

Монтаж парканів та огороджень


Монтаж парканів Київ. Зателефонуйте та отримайте консультацію

Встановлення парканів та огороджень на власній ділянці – відповідальна задача, що потребує спеціалізованих знань, навичок та досвіду.

монтаж парканів київ, встановлення парканів, виготовлення парканів, паркан профнастил київ, євроштахетник київ, паркани з металу

В проекті встановлення паркану треба враховувати ряд факторів від яких залежить якість та термін експлуатації паркану: питома вага конструкції, характер грунту, схил поверхні, парусність, а також тип фундаменту, заглиблення та матеріал стовпів, матеріал паркану, кріплення та монтаж.

При порушенні технології чи неякісному виконанні робіт можливий цілий ряд проблем (порушення рівня, зміщення стовпів, падіння паркану, корозія), в той же час якісно змонтований паркан буде виконувати свої функції та дарувати радість десятки років. Також залучення бригади доцільне для економії часу – те що професіонали виконують за один день своїми руками можна робити тиждень.

Монтажні роботи від «АртБуд Холдинг» – це швидкість, якість та довговічність

Паркан євроштахетник київ, встановлення парканів київ, замовити паркан київ

На першому етапі ми надаємо повну консультацію щодо проекту – вибір типу паркану, типу фундаменту, заповнення паркану, спосіб монтажу, а також надаємо орієнтовну вартість та терміни виконання проекту.

Дизайн паркану відіграє важливу роль, визначає та підкреслює естетичне сприйняття, тому має гармонійно поєднуватися з ландшафтним дизайном та архітектурою будинку. Серед всіх видів парканів що пропонуються на ринку вам варто обрати оптимальний для себе, який поєднає дизайн, якість, надійність та ціну.

Вибір матеріалу паркану
Наша компанія пропонує сучасні, надійні, стильні рішення для встановлення парканів. Ми пропонуємо як бюджетні рішення, так і високоякісні матеріали преміум класу.
Матеріали для виготовлення паркану:
профнастил; металевий профіль; євроштахетник; паркани жалюзі; сітчасті панелі; шумопоглинаючі паркани; та інші матеріали за проектом замовника

В компанії «АртБуд Холдинг» ви можете замовити як повний проект з виготовлення та встановлення паркану, так і окрему послугу монтажу паркану з ваших матеріалів. В будь-якому випадку ми пропонуємо професійний підхід, консультацію, швидкість, гарантію та оптимальні ціни.

Для отримання консультації та розрахунку вартості проекту телефонуйте 068-240-87-21

Замовити дзвінок