Предыдущий слайд
Следующий слайд
Slider

Драбини, перила, балкони


Виготовлення металоконструкцій Київ. Зателефонуйте та отримайте консультацію

Драбини, перила та балкони це важливі функціональні та декоративні елементи квартир, будинків, офісів, багатоповерхових будинків. Вони мають бути міцними та надійними щоб безпечно виконувати свої функції, і в той же час стильними та елегантними щоб дарувати насолоду у щоденному користуванні.

виготовлення металоконструкцій київ, металеві драбини київ, огородженя балкону з металу, металоконструкції під замовлення. изготовление металлоконструкций киев, металлическая лестница киев, металлические ограждения балкона, металлоконструкции под заказ

Металева драбина — це стиль, безпека мешканців, надійність та практичність. Драбини з металу, а також комбіновані з іншими матеріалами – дерево, скло, граніт — пасує до будь-якого інтер’єру та стилю дизайну. Ми виготовляємо металеві драбини за різними технологіями та для різних задач — на косоурах або на тетиві, для внутрішнього чи зовнішнього використання.

Металеві огородження для балконів — виконують також декоративну та захисну функцію, тобто забезпечують безпеку мешканців. Тому висуваються суворі вимоги до матеріалів та якості виготовлення металоконструкцій. Важливими вимогами до балконних огороджень з металу є стійкість до корозії, рівне покриття, відсутність тріщин та нерівностей, міцність, достатня щоб витримати планові навантаження.

Металеві перила для балконів та драбин універсальні, практичні, красиві, поєднуються з іншими матеріалами оздоблення балконів та будівлі в цілому. Перила та балконні огородження виготовляються з металевого профілю, ковки, а також у вигляді збірних конструкцій.

Виготовлення металоконструкцій київ, балконні огородження з металу київ, балкони з металу, металеві перила купити/ изготовление металлоконструкций киев, балконные ограждения из металла, перила металлические под заказ

Ми виконуємо всі необхідні роботи: проектування, виробництво, доставка та монтаж. Для оформлення замовлення та розрахунку вартості треба проект або креслення. Якщо його немає то достатньо ідеї або картинки драбини чи металевого виробу який вам потрібен. Наш конструктор виконає всі розрахунки, підготує документацію, ми визначимо оптимальне рішення, вартість виготовлення та монтажу драбини або балкону з металу.

Для замовлення та прорахунку вартості звертайтесь за телефоном 068-240-87-21

 

Галерея виробів

 

Замовити дзвінок