Предыдущий слайд
Следующий слайд
Slider

Укладання тротуарної плитки


Укладання тротуарної плитки Київ. Зателефонуйте та отримайте консультацію

 Укладання тротуарної плитки – один з важливих етапів в благоустрої території.

Серед комплексу робіт з благоустрою територій одними з найбільш важливих є укладання тротуарної плитки (ФЕМ), ландшафтні роботи, зонування території, формування доріг, тротуарів, пішохідних доріжок. Ці роботи є основою благоустрою та створюють загальне враження від парку, території житлового комплексу та інших об’єктів.

Укладання тротуарної плитки київ, Благоустрій територій, укладання ФЕМ, ручне та машинне укладання ФЕМ

Це популярне, практичне, доступне, а найголовніше красиве рішення для укладання пішохідних доріжок, прикрашення парків, площ, проектування промислових зон, стоянок автотранспорту, території житлових комплексів та торгівельно-розважальних центрів.
Вибір дизайну дарує естетичне задоволення, а якісне та правильне укладання гарантує довгий термін експлуатації.

Благоустрій територій, дитячі, спортивні майданчики, газони та злони відпочинку,укладання тротуарної плитки

Процес укладання тротуарної плитки складається з кількох етапів

  • створення проекту та дизайну
  • визначення обсягу робіт і матеріалів
  • підбір матеріалів та їх доставка
  • облаштування основи
  • безпосередньо укладання тротуарної плитки

Благоустрій територій, дитячі, спортивні майданчики, газони та злони відпочинку,укладання тротуарної плитки

Основа під тротуарну плитку
Одним з найбільш важливих етапів робіт є укладання основи. Основа може бути виконана з піску та щебню або з використанням бетонування (щебінь+бетон). Якісно виконана основа – це гарантія довговічності покриття, в той час як порушення технології або надмірна економія призведе до псування та просідання тротуарної плитки.

Механізоване укладання тротуарної плитки, укладання ФЕМ, механизированная укладка тротуарной плитки, укладка ФЭМ, Наша компанія пропонує 2 способи укладання тротуарної плитки
Ручне укладання – застосовується на невеликих площах до 1000м2, там де необхідно створити складний дизайн або малюнок, поєднати зі сходами, елементами ландшафтного дизайну.

Механізоване укладання – для об’єктів з великою площею та однотипним покриттям. Використання спеціального обладнання забезпечує продуктивність до 1000 м2 за зміну. Підходить для облаштування паркінгів, площ, територій ТРЦ, промислових підприємств та АЗК.

 

Борти, бордюри, поребрики
Також обов’язковим етапом в облаштуванні території є встановлення бортів та бордюрів, які створюють форму та утримують плитку. Наша компанія може запропонувати формування бордюрів прямо на території з використанням бордюроукладача МС-450. Основна переваги використання цього способу – економія часу та зручність. Продуктивність машини МС-450 до 2000м за зміну.

Благоустрій території, укладання тротуарної плитки, види тротуарної плитки, встановлення МАФ

Дизайн тротуарної плитки
Виробники тротуарної плитки пропонують величезну кількість варіантів дизайну та кольорів, які можна застосувати для будь-якого типу ділянки та архітектурного стилю.
Ми працюємо з кращими виробниками тротуарної плитки в Україні, завдяки тривалому співробітництву ми зможемо підібрати для вас найкращий варіант за оптимальними цінами.
Наші партнери: ТМ Золотий Мандарин, Планета РС Бородянка, Юнігран та інші відомі виробники.

Для отримання консультації телефонуйте 068-240-87-21

Галерея проектів

Замовити дзвінок