Предыдущий слайд
Следующий слайд
Slider

Монтаж воріт


Монтаж воріт Київ. Зателефонуйте та отримайте консультацію

 .

Встановлення гаражних, відкатних та розпашних воріт

Компанія «АртБуд Холдинг» надає послуги з монтажу воріт, а також хвірток різної конфігурації. Спеціалісти нашої компанії якісно та швидко встановлять, розпашні або зсувні ворота, підйомно-поворотні або підйомно-гільйотинні конструкції.

Монтаж воріт київ, монтаж відкатних воріт, автоматика для воріт, ворота з металу київ. монтаж ворот киев, установка откатных ворот, автоматика для ворот, ворота из металла киев

 

Залучення спеціалістів або бригади для встановлення воріт — це якість монтажу, налаштування автоматики та електроніки, гарантія на виконані роботи та впевненість у тривалому терміні експлуатації.

Процедура співробітництва проста та максимально зручна для клієнта

  • телефонна консультація
  • виїзд спеціаліста, консультація, проведення замірів
  • виконання робіт (за можливості протягом 1 дня)
  • розрахунок та оформлення документів

Монтаж воріт Київ, розпашні ворота, відкатні ворота Київ, металеві ворота Київ. Монтаж ворот Киев, распашные ворота, откатные ворота киев, ворота киев заказать, ворота из металла киев

Також за необхідності наша компанія може виготовити самі ворота, металевий каркас воріт, а також допоможе підібрати заповнення, що буде гармонійно виглядати з огородженням, парканом та будівлями. Для заповнення воріт можуть використовуватись сітчасті панелі з 2d або 3d сітки, профнастил, металевий профіль, металевий євроштахетник, жалюзі або інші матеріали за побажаннями або проектом замовника.

При замовленні виготовлення воріт або інших металевих конструкцій додається етап підготовки та узгодження проекту, а також виготовлення виробів, яке відбувається в мінімальні терміни.

Також звертаємо увагу на наявність власної лінії порошкового фарбування, що гарантує якість нанесеного покриття, тривалий термін експлуатації та захист від корозії.

Монтаж воріт київ, монтаж відкатних воріт, автоматика для воріт, ворота з металу київ. монтаж ворот киев, установка откатных ворот, автоматика для ворот, ворота из металла киев

Різні конфігурації воріт доцільні для різних типів ділянок та самих об’єктів на яких вони встановлюються.

Розпашні ворота — класичний та завжди зручний варіант, економічно доцільниий, проте потребує вільного простору для відчинення воріт.

Відкатні або зсувні – оптимальний варіант як для приватних ділянок так і для промислових або складських об’єктів, рекомендовано встановлювати тільки з надійною автоматикою, яка витримає велику кількість циклів відкривання (до кількох сотень циклів на добу)

Досвід, знання, персонал та виробничі можливості дозволяють нашій компанії виконати будь-яке замовлення.

Для отримання консультації та розрахунку вартості вашого проекту телефонуйте 068-240-87-21

Замовити дзвінок