Предыдущий слайд
Следующий слайд
Slider

Паркан з профнастилу


Паркан профнастил Київ. Зателефонуйте та отримайте консультацію

 

Паркани з профнастилу  – універсальний та недорогий вид огорождення. Вони естетичні, пасують до будь-яких ділянок чи об’єктів, ефективно захищають від проникнення та сторонніх поглядів.

Переваги паркану з профнастилу:

• великий вибір кольорів• будь-яка висота паркану
• низька ціна та доступність• стильний дизайн
• довговічність та зносостійкість• легкий монтаж

паркан профнастил київ, встановлення та монтаж парканів, ворота з профнастилу, металевий паркан київ, металеві ворота київ. забор профнастил киев, установка и монтаж заборов, ворота из профнастила, металлические ворота, металлический забор киев.

Профнастил для забора, профнастил для паркану, профлист на забор, монтаж профнастила киев, профлист на паркан, монтаж парканів київ

МАТЕРІАЛ та КОЛІР

Профнастил виготовляється з оцинкованної сталі товщиною від 0,4 до 0,7мм. Для влаштування парканів використовують найчастіше стіновий профлист (наприклад ПС 10, ПС 15), він оптимальний за ціною та має гарний вигляд.
Також можливе використання матеріалу з більшим профілем (ПС-20 і більше), а також покрівельного несучого профнастилу (Н58, Н60), монтаж якого можливий без металевого каркасу.

паркан профнастил колір, забор профнастил цвет

Великий вибір кольорів профнастилу дозволяє знайти кожному оптимальне рішення, зробити красивий, стильний, «дорогий» паркан.

Профлист доступний у багатьох кольорах за шкалою RAL, може бути з одно або двохстороннім фарбуванням, а також просто оцинкований без кольору. Також є кольоровий профлист «під дерево», «під камінь», «під кирпич».

 

КАРКАС
Для каркасу паркану з профнастилу використовуються стовпи та лаги (прогони), виготовлені з металевої профільованої труби. Стовпи перетином 60х40мм є найбільш розповсюдженим варіантом для парканів до 2м висотою, лаги мають перетин 40х20мм. Також можливе встановлення будь-яких художніх стовпів – з цегли, каменю та інш. матеріалів. Металеві елементи каркасу проходять попередню підготовку, фарбуються за технологією порошкового фарбування в спеціальній камері – це дає додатковий захист металу від корозії та дуже привабливий зовнішній вигляд. Після цього каркас доставляється для монтажу.

Найбільш розповсюджена висота паркану 1,8-2,0м, проте можливе встановлення паркану з профнастилу до 6 м висотою. При збільшенні висоти паркану необхідне посилення каркасу, використання більших за перетином стовпів, більшої кількості лаг та монтаж додаткових силових елементів.

ФУНДАМЕНТ
Для паркану облаштовують стрічковий фундамент, розміри якого визначаються в проекті. Або застосовують локальне бетонування кожного стовпа, що дозволяє суттєво зменшити вартість паркану.

фундамент для паркану, паркан профнастил каркас,

ВАРТІСТЬ паркану з профнастилу залежить від обраних матеріалів та складності встановлення і монтажу. Вартість паркану під ключ складає від 1850 грн/пог.м., точна сума визначається після виїзду спеціаліста на об’єкт та уточнення всіх деталей.

Паркани від АртБуд Холдинг – це
турбота про клієнта
великий досвід та десятки виконаних проектів
якість на кожному етапі робіт
офіційний договір та гарантія

Для отримання консультації та розрахунку проекту телефонуйте за номером 068-240-87-21

паркан з профнастилу
« из 14 »

Замовити дзвінок